Avea aboneleri yenilenen Online İşlem Merkezi ile tüm işlemlerini 7 gün 24 saat boyunca internet üzerinden güvenli biçimde gerçekleştirebiliyor. 3G servis ve e-fatura işlemlerinin yapılabildiği site üzerinden kredi kartı ile kontör yükleyip fatura da ödenebiliyor

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdüren Avea, Online İşlem Merkezi’ni yeniledi. Yenilenen Online İşlem Merkezi sayesinde artık tüm işlemler 7 gün 24 saat boyunca internet üzerinden güvenli bir biçimde gerçekleştirilebiliyor.

Avea aboneleri, Online İşlemler Merkezi’nin ana sayfasından hatlarıyla ilgili tüm işlemlerin yanı sıra 3G ve biDunya işlemlerine de kolayca erişip istedikleri değişiklikleri yapabiliyor. Çağrı detayları ve hat ile ilgili diğer bilgilerin kolayca takip edilebildiği Online İşlem Merkezi üzerinden WebSMS de atılabiliyor. E-fatura işlemlerinin gerçekleştirilebildiği site üzerinden kredi kartı ile güvenli biçimde kontör yükleyip fatura da ödemek mümkün.

Yenilenen Online İşlem Merkezi, Aveaiş müşterilerinin de hayatını kolaylaştırıyor. Bu sayede Aveaiş müşterileri güvenli biçimde ödemelerini gerçekleştirebilmenin yanı sıra Online İşlem Merkezi üzerinden şirkete ait hatların tarifelerini ve kısa numaralarını diledikleri gibi düzenleyip görüntüleyebiliyorlar.